Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc B2 (angol) nyelvvizsgán...

Telc B2 (angol) nyelvvizsgán a levélírásnál a hivatalos v a baráti levél a gyakoribb?

Figyelt kérdés

most megyek nyelvvizsgázni augusztus elején és a hivatalos levelet sokkal jobban tudom mint a barátit

és tényleg úgy lesz h 2 levél közül lehet választani? v mi?:/



2014. júl. 31. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen két levél közül lehet választani, s szerintem a hivatalos levél a gyakoribb, baráti inkább B1-es szinten van.


Sok sikert! Majd én is Telcre megyek megosztanád majd velem a tapasztalataidat?

2014. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

persze. jöv.héten szombaton megyek, majd írok h mivolt:)

2014. júl. 31. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Köszi!
2014. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most fogok menni nyelvvizsgázn,szintén jobban tudom a hivatalosat.(legjobban egy panaszlevélnek örülnék)

Te hogy készültél?Hol fogsz vizsgázni?

Sok sikert amúgy!:)

2014. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ronee44 válasza:
Én is jövőhét szombaton megyek és nekem is jobban megy a hivatalos levél. :D
2014. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nektek is sok sikert!!:D
2014. aug. 3. 13:16
 7/8 anonim válasza:
én is szombaton megyek :) a levélnél a saját nevem és címem írhatom szerintetek? mert hallottam olyat is hogy nem lehet nehogy a javító felismerje és kivételezzen.
2014. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,én úgy tudom hogy írhatod a sajátod.De ez a levéltémájától függ.Pl. ha az a feladatot,hogy írj egy londoni étteremnek,mert mielőtt hazamész akarsz egy vacsorát a kollégákkal,akkor kitalálsz egy londoni címet.:)
2014. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!