Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van ez a szöveg japánul?

Hogy van ez a szöveg japánul?

Figyelt kérdés
Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy ne kelljen adnia valamit cserébe. Amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt el is vesztünk.

2014. aug. 1. 20:10
 1/5 anonim válasza:
Hitobito wa mikaeri ni nani o ataeru koto ga nai yō ni shinaku nani mo eru koto wa arimasen. Wareware wa wareware ga ushinatte iru dōtōna mono de, shutoku suru.
2014. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anju ***** válasza:

Én valahogy így írnám, de nem vennék rá mérget.

Amit meg az első írt az biztosan nem helyes.


hito ha nani ga mikaezu ni nanimo te ni hairenai.

nanika te ni iretara sono mono to icchi no mono ha kieru.

2014. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem beszélek japánul, de ez a szöveg az FMA-ból van. Elvileg ez az eredeti: Hito wa nanika no gisei nashi ni, nani mo eru koto wa dekinai. Nanika wo eru tame ni wa, doutou no daika ga hitsuyou ni naru.
2014. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó !! :D Igen tudom, de mégsem találtam meg így :)
2014. aug. 3. 22:47
 5/5 anju ***** válasza:

Hito wa nanika no gisei nashi ni, nani mo eru koto wa dekinai. Nanika wo eru tame ni wa, doutou no daika ga hitsuyou ni naru.


Ez meg így van:

Az ember áldozat nélkül semmit sem szerezhet. Ahhoz, hogy valamit megszerezzen, egyenlő árat kell, hogy fizessen.(a vége szó szerint: szükségessé válik az egyenlő ár)

2014. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!