Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nehéz megcsinálni a felsőfokú...

Nehéz megcsinálni a felsőfokú angol nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Középiskolában németet tanultam, abból is érettségiztem, most pedig szakközépben angolt tanulok 2 évig. Ha külön tanárhoz járnék 1 évig heti 3 órában, + végigjárnék 1-2 nyelvtanfolyamot, és nagy szorgalommal tanulnám, akkor szerintetek sikerülne az angol felsőfokú nyelvvizsga?
2014. aug. 2. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Erre milyen választ vársz? Az igen vagy a nem kielégítő lenne?

Meg honnan tudjuk, hogyan tanítják az angol szakközépben, mennyirem egy jól a nyelvtanulás?


Mondhatom, hogy igen, de csak biztatásént.

2014. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,így elég nehéz megállapítani...De a magántanárod biztos tud majd rá válaszolni.Szorgalom-szorgalom-szorgalom és szorgalom,akkor biztos meglesz!


Sok sikert!

2014. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Egyébként eddig 1 évig heti két órában tanultam angolt, szeptembertől nem tudom milyen lesz az órarendem.

2014. aug. 2. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Van,aki szerint gyerekjáték,más meg úgy gondolja,hogy lehetetlen.

Neked sikerülne-e...ha heti kétszer tanulod, az talán nem olyan hű,de sok, de a tanártól is függ, hogy az a heti kettő mennyire hasznos.

És nagy szorgalommal szerintem sikerülhet, de akkor tényleg hajtani kell,mert ez nem középfokú,hanem felette van,így többet kell tudni...

Talán előbb közepet kéne lerakni, de ez ugye pénz kérdése is.

2014. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!