Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik az a nyelvvizsga amit...

Melyik az a nyelvvizsga amit nemzetközileg is elfogadnak? (B2 szinten)

Figyelt kérdés
Nyelvvizsga előtt vagyok, de nem tudom, hogy hol vizsgázzak. DExam-os felkészítőre jártam.
2014. aug. 5. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Külföldön nem érdekel senkit a nyelvvizsga, csak az, hogy tudsz-e rendesen írni-olvasni-beszélni.
2014. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
ECL-t valamennyire elfogadják, mert ad nemzetközi bizonyítványt is, de érdemesebb az adott ország nyelvvizsgáját letenni. Gondolok itt arra, hogy például ha németből szeretnél vizsgázni akkor német vizsgaközpontot érdemes választani.
2014. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
algolból szeretnék. az ecl mennyire nehéz?
2014. aug. 5. 13:40
 4/5 A kérdező kommentje:
*angolból
2014. aug. 5. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

"Külföldön nem érdekel senkit a nyelvvizsga, csak az, hogy tudsz-e rendesen írni-olvasni-beszélni."


A papírt ettől függetlenül elkérik még külföldön is. Utána meghallgatnak, hogy tényleg van-e tudás a papír mögött.

2014. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!