Angolul helyes ez?

Figyelt kérdés
van egy mondat"I will never forget jou"- ami azt jelenti hogy sosem feledlek... de ha konkrét emberre gondolok pl. nagymamámra akkor helyes az hogy "I will never forget mum (vagy)grantmother" ha ezt egy tetoválásba szeretném csinálni akkor ti melyiket választanátok....
2014. aug. 7. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én biztos a GRANTMOTHER-t választanám tetkónak!
2014. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ez a mondat hogy hangozna a nagyülővel... tehát hogy mindig emlékezek rájuk.... hogy kivehető legyen... vagy valami ilyesmi...
2014. aug. 7. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:

I will never forget my grantmother.


Amúgy angol a nagyi, hogy magyar tetkó nem jó?

2014. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
srácok mi az a grantmother? az grandmother...
2014. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Komolyan? Nem is tudtam... Teljesen véletlen emeltem ki a szót az első hozzászólásomban...
2014. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is rád gondoldtam, hanem a kérdezőre és a #3-ra.
2014. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak... mekkora egy suttyó kommenthuszár vagy.... oda ne rohanjak.... most tényleg... ha latin lenne akkor azt hinnéd hogy portland-i igaz???? am nem tök mindegy neked hogy miért külföldi nyelven akarom íratni?? most tényleg téged akaszt ki? látom erkölcsöt nagyon nem tanultál...

6. válaszolónak... én egyáltalán nem beszélek angolul tehát írni se tudok... a hármas válaszolót megkérdezném hogy miért akar megszólni, ha ő se tud nagyon írni...

2014. aug. 8. 03:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!