Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tehetnék, hogyan hozhatnám...

Mit tehetnék, hogyan hozhatnám be egy éves német lemaradásomat?

Figyelt kérdés

A tanárnő az iskolában inkább beszélgetni járt be órákra, mint sem tanítani. Azt mondta, nem fog nyelvtant magyarázni, persze biztosan az én hibám is, de semmit nem tudok németből egy párszón kívül. Év elején nem vette figyelembe, hogy vannak teljesen kezdők is.

Hogy be tudjam hozni a lemaradást, beiratkoztam augusztusra egy intenzív tanfolyamra.(Tudom, mehettem volna előbb is, de július végén nyelvvizsgáztam angolból,előtte arrakészültem.) A tanfolyamot egyszer elhalasztották, 2hét múlva indították volna, de most sem fog elindulni, újabb két héttel tolták ki. Így nem tudok rá elmenni, korábbi időponta más nyelviskolánál sem tudnék jelentkezni. Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve, és el is szomorított.


2014. aug. 8. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Megértem,egyik ismerősötök aki tud németül?
2014. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!