Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Budapesti Francia Iskolába...

A Budapesti Francia Iskolába csak azok mehetnek át akik korábban tanultak franciát? Segítség van valaki aki oda jár?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék oda járni,csak én nem tudom a francia nyelv alapjait egy pár szót tudok ott azzal semmire nem mennék van valaki aki oda jár/járt és hogy igy valahogy lehetséges?

2014. aug. 8. 18:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Most nézem, hogy fent van a honlapjukon is.

Fizetés: [link]

Ez meg ez a felő+gimi valami: [link]

Van ösztöndíj, de nagyon nehéz szerezni, illetve azt hiszem ehhez tudni kell a nyelvet, habár erről nem tudok, mert ismerősöm fizetősön van, nagyon kevés ösztöndíjas van.

2014. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Másfél millió?Huh.Oké köszi a válaszokat
2014. aug. 8. 21:34
 23/28 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nem olcsó, elit iskola, csoportos foglalkozások vannak és a tanári kar nagy része francia anyanyelvű. Mondjuk nagy a jövés-menés, mert sok diák csak néhány évre van, amíg a szüleik itt dolgoznak (pl. követként). Az ismerősöm nagyon szereti a sulit és anyanyelvű szintre megtanulta a franciát, szóval megéri, főleg, hogy jók a lehetőségek utána, de ezt tényleg csak egy kis réteg számára elérhető
2014. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél ebbe a suliba jàrni? Mert olvastad a szent johanna gimi könyvet? Amit eddig irtàl addig egyezik gondolom 13 éves vagy elolvastad az egészet és most oda akarsz jàrni hogy te is meg talàld a ,,Cortez"-ed? Amugy a honlapon biztos ki van irva a vaskos ára...hàt nem tudom , hogy menyél -e magànsuliba de a te döntésed....
2014. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az elöbb linkeltem az árakat :) Amúgy ha tényleg franciául akarsz tanulni több gimnáziumban is van lehetőség francia tagozaton tanulni, van ahol az első évben kezdik tanulni a nyelvet. Nem vagyok bp-i, de egy vidéki sulit tudok, ahol nullától tanulják a nyelvet heti 10-12 órában és vannak anyanyelvű tanárok is, gondolom a fővárosban még több ilyen iskola van ahol nem is kell tandíjt fizetni.
2014. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
21:57 Én franciát szeretnék tanulni,igen 13 vagyok és nem olvastam a szentjohanna gimit
2014. aug. 8. 22:09
 27/28 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint úgy megy, mint a franciaországi iskolákban. Mármint az elosztás....az alapján, amit a 84%-os válaszoló ír.
2014. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Elméletileg ugyan olyan az oktatás, mint a francia iskolákban, legalbbis ez a szándék. Ezért van máshogy az elosztás, meg a szakirányok. Viszont ha minden igaz a magyar egyetemeken is elfogadják az itteni érettségit, de sokan külföldre mennek inkább utána, nyilván főleg francia egyetemekre.
2014. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!