Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent magyarul? "I know...

Mit jelent magyarul? "I know that you don't know it, but you're fine, so fine. Oh girl, i'm gonna show you when you're mine, so mine? "

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

az egész dalszöveget belinkelem magyarul :D

https://www.youtube.com/watch?v=9cxT_tBzSaE

2014. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi

de amit te küldtél aszerint így van: "tudom hogy nem tudod de így vagy jó nekem, megmutatom hogy az enyém vagy, csak az enyém"

Màshol viszont igy olvastam: "tudom fogalmad sincs róla milyen jó nő vagy, de majd én bebizonyitom neked ha végre az enyèm leszel"

most akkor melyik az igaz?

2014. aug. 10. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:

azt már nem néztem, hogy fordították, csak belinkeltem :D

amit te írtál most az pontosabb

én úgy fordítanám, hogy: Tudom, hogy te nem tudod, de te annyira szép/jó vagy. Meg fogom neked ezt mutatni, mikor az enyém leszel

a so mine-nak nincs úgy jelentése, gondolom azért így írták, mert így jobban hangzik a so fine után

2014. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké :-)

Köszönöm szépen!

2014. aug. 10. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!