Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol B2 nyelvvizsgához hol...

Angol B2 nyelvvizsgához hol találhatok online ilyen gyakorlófeladatokat? (lent)

Figyelt kérdés

Hallás utáni szövegértés, olvasás utáni szövegértés, levélírás

Esetleg ha tudtok valami tippet szóbeli felkészüléshez, hogy hogyan tanuljak, mivel kezdjek: témák szerint, vagy először szavak, kifejezések, és utána kérdések és válaszaik..

Köszönöm mindenkinek!



2014. aug. 11. 15:23
 1/1 anonim válasza:

Szia! Az 5. perc angol oldalon találsz ilyen anyagokat. Én idén februárban tettem le, és nekem sokat segített a BME felkészítője - ebben vannak feladatsorok (komplett) + hallás is. Ehhez persze az kell, hogy BME-nél tegyél nyelv vizsgát.

A szóbelire szerintem érdemes kidolgoznod a témákat, hogy mindenről tud egy kicsit beszélni. Ha könyvet keresel, akkor a "Let's discuss it!" az egyik nagyon jó, bár ez már kicsit komolyabb :)

2014. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!