Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak könnyedén...

Hogyan tanuljak könnyedén angolul?

Figyelt kérdés

Az ősszel nyelvvizsgám lesz. Idén megpróbáltam az alapot és most majd a középpel próbálkozok. De nem tudom hogy fejleszthetném magam. Az alapon átmentem sikeresen de a tanárnő szerint kéne még egy kis gyakorlás.

17L



2014. aug. 11. 20:30
 1/4 anonim válasza:
Nekem az angol feliratos filmek segítettek sokat. Meg angol oldalakon netezni, és a nem ismert szavakat például egy excell táblázatba kiírogatni, és megtanulni. Meg van egy oldal a speaking24.com ami direkt erre van kitalálva. Idegen emberekkel beszélgethetsz angolul akik szintén fejlődni akarnak
2014. aug. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez de jó!! :D

ez nagyon jó ötlet köszönöm :)

egyébként szoktam beszélgetni külföldi emberekkel :) de majd benézek majd erre az oldalra is.

és majd a filmeket is most már úgy fogom nézni.

nagyon köszi :)

2014. aug. 12. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne a könnyedségre helyezd a hangsúlyt. Tégy erőfeszítést, megéri. Nyelvvizsgához szabatos nyelvtudás kell. Javaslom angol nyelvű könnyebb regények, újságcikkek olvasását, fordítgatását is. Lehet, hogy ez kevésbé lelkesítő válasz, de én 7 nyelven tudok, és ezt csak rászánt energiával lehetett elérni. Sok sikert és kitartást!
2014. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm ezt a választ is. szoktam szövegeket fordítgatni és nagyon is szeretem :) van mikor angolul olvasok cikkeket is. úgy hogy az is meg van ;) de egyébként nagyon köszönöm.

amúgy tök jó lehet hogy ennyi nyelven tudsz :)

2014. aug. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!