Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol embernek szeretnék...

Spanyol embernek szeretnék üzit, valaki lefordítaná nekem ezt a pár sort? Annak ezer hála. Lehetőleg aki JÓL tud spanyolul

Figyelt kérdés
Igazán sajnálom, hogy nem tudok spanyolul! Kérlek, ha van magyar ismerősöd fordítsa le ő! Mert ezt is egy oldalon fordítják, sajnos! szeretnék egyszer én is kimenni Mexikóba, hogy telenovella színésznővé váljak, ez az álmom! Bár tudom, nem válik valóra, jól esik álmodozni! Könnyes szemmel írom e sorokat, mert ez az álom nekem túl szép! Tanulok spanyolul, de még kezdő vagyok! Bárcsak tudnék veled beszélni, bárcsak tudnék spanyolul :'( Köszi hogy írtál!

2014. aug. 24. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:

De gyonyoru rajongoi SMS <3

De biztos hogy ez a daniellaek szama?

2014. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem rajongói SMS!:)) De azert koszi
2014. aug. 24. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Lenne par eszrevetelem :)


1. "ha van magyar ismerősöd fordítsa le ő" - ha leforditjuk spanyolra, akkor ez mar nem kell az uzenetbe?


2. Köszi hogy írtál! ? Meg nem is irt?:D

2014. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Schein Kata válasza:
Realmente lo siento que no puedo hablar español! Por favor, si usted tiene un amigo húngaro rechazarla! Debido a que este se gasta en una página por desgracia,! Quisiera una vez voy a México para convertirse en una actriz de telenovela, este es mi sueño! Aunque no pueda hacerse realidad, se siente bien a soñar! Escribo estas líneas lágrimas en los ojos, ya que esto es un sueño demasiado bueno para mí! Estoy aprendiendo español, pero sigo siendo un principiante! Me gustaría poder hablar con usted, me gustaría poder hacerlo en español: '(Gracias por escribir!
2016. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolso valaszolo forditasaban nagyon sok a nyelvtani es kifejezesbeli hiba.... irok privit.
2016. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megse irok, a felhasznalo mar nincs az oldalon :D
2016. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vamos!
2016. dec. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!