Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mexikóban vannak olyan iskolák...

Mexikóban vannak olyan iskolák, aholw külföldieket tanítanak, azaz magyarokst spanyolul? FONTOOOS!

Figyelt kérdés
Aki tudja, hol, az leírhatná! Köszi Előre!w

2014. aug. 24. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyelviskola érdekel?
2014. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen:) Ja és bocsi a hibákért!
2014. aug. 24. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom van nyelviskola, ahol spanyolul lehet tanulni, de nem valószínű, hogy kifejezetten magyaroknak szól. Szerintem angolul zajlik az oktatás.
2014. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Francba :D:((
2014. aug. 24. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Már tanultam külföldi nyelviskolában, habár nem Mexikóban,hanem Olaszországban így ezt a tapasztalatomat tudom leírni. A tanárok csak a legvégső esetben szólalnak meg angolul, szinte sosem, mert mindent a saját nyelvükön próbálnak körülírni, elmagyarázni, akár mutogatni is. Még kezdő szinten is. Így nem kell azon aggódni, hogy az oktatás milyen nyelven folyik, hiszen így sokkal jobban lehet fejlődni.
2014. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. vagyok, szóval az oktatás biztos spanyolul folyik és így jobban lehet fejlődni
2014. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi:)) Arra gondoltam valaki ha már Mexikóba tanult, HOL?:D (Utca, stb)
2014. aug. 25. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!