Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 4 év alatt meg lehet tanulni...

4 év alatt meg lehet tanulni legalább középfokon németül?

Figyelt kérdés
Az iskolában jó német tanárok vannak. Szakközépiskolába megyek és utána tervezek kimenni Németországba, tehát jó lenne megtanulni németül. Lehetséges ez? :)

2014. aug. 28. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán. :) Kevesebb idő alatt is. Csak kitartás kell hozzá.
2014. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő. Én 11 éve tanulom iskolában a német nyelvet, de nem tudok németül beszélni. Max csak nagyon alapmondatokat tudok gyártani és meglett az érettségim is. Szóval ha nincs hozzá érzéked, akkor nem fog menni.
2014. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
simán!!
2014. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. Szorgalom, napi gyakorlás kell hozzá mindössze.
2014. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az iskolai nyelvoktatás színvonalát inkább hagyjuk... Tanfolyam, otthoni gyakorlás, és simán megvan!
2014. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Közbe valószínű, hogy fogok járni külön német tanárhoz. :)
2014. aug. 30. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán. Én nyelvi éven vagyok és már most középfoknál tartok, pedig nulláról kezdtem. Tehát normál tantervbe 3-4 év alatt könnyedén meg lehet csinálni. Csak akarni kell.
2015. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!