Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ANGOL - Ezzel mit akart...

ANGOL - Ezzel mit akart mondani az elado, ezzel az emaillel?

Figyelt kérdés

Seller's message:

'dear friend, sorry for that, just checked, your item was shipped out on 7/20, Recently ,all the packages from China have a delay due to the comprehensive strict checking of customs and airports, please kindly understand this is really out of our control. as a responsible seller, we always try our best to provide good service. the REFUND will be issued to your account in advance, please do not leave us any feedback, have a nice day!'


2014. aug. 30. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy a rendelesed 7.ho 20an lett feladva es mostanaban sok a keses a kinai vamellenorzes miatt. Ez sajnos nem az o hataskoruk, ezzel nem tudnak mit kezdeni es ok mindig probaljak a legjobbat nyujtani.

A penzt a szamladra elore visszafizetik es kerik ne hagyj rossz velemenyt roluk az oldalon.

2014. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom. A penz visszakuldtek paypalon....de ettol akar meg meg is kaphatom ,várhatom a toltot amit rendeltem?
2014. aug. 30. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
A pénzt valószínűleg azért küldték vissza,mert nem tudták feladni a csomagodat,úgyhogy nem hiszem,hogy megkapod:/
2014. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de csak azt írták, hogy elküldték, és késnek a csomagok a szigorú ellenőrzés miatt... azt nem írja, hogy visszaküldték neki... szóval fura... nem tudsz nála rákérdezni?
2014. aug. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

har elvileg irhatok nekik...a penzt visszakaptam. Varok meg egy hetet hatha jon és akkor rendelek mas eladotol egy ugyan ilyet.


koszi

2014. aug. 30. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!