Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A német B2 nyelvvizsga TELC-né...

A német B2 nyelvvizsga TELC-nél tényleg olyan szörnyű? Mindenki minden rosszat ír róla. Az tényleg semmire sem jó?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szörnyűbb mint a többi szerintem államilag elismert szóval ha olyan célból kell pluszpont ugyanannyi jár rá mint a többire és mivel német cég ezért ha jól tudom Németországban elfogadják.
2014. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont nem olyan jó. Sőt. Meg tudom érteni, miért írnak olyan sok rosszat róla. Nekem van egy TELC német középfokú nyelvvizsgám, és mellette egy BME is, mert sok helyen nem fogadták el a TELC-et. Így utólag visszagondolva szerintem tökre érthető a dolog, valóban gyenge. Legfőképpen a szóbelije miatt, az nagyon gáz egy BME-hez képest. Az írásbeli még csak-csak elmegy, de ott is csak a-b-c karikázós van a levélen kívül...
2014. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek az előttem szólóval. Szerintem is baromi gyenge lett a TELC, ráadásul vannak helyek ahol el sem fogadják. Ha már egyszer nyelvvizsgázol, akkor valami normális helyen...
2014. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!