Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » City & guilds angol nyelvű...

City & guilds angol nyelvű középfokú írásbeli vizsgán van most listening? Volt valaki idén?

Figyelt kérdés

Mert a honlapjukon csak reading és writing szerepel,a listening a szóbeli vizsgarészhez van sorolva, az előző évi vizsgaszabályzat tartalmaz listeninget,írásbelinél de az új nem:

B2 szint (Communicator) írásbeli vizsga -résznél, 4 reading 2 writing

[link]


2014. szept. 3. 22:52
 1/5 A kérdező kommentje:

aha, közben megtaláltam de biztos mást is érdekelhet , nicns listening csak írás+olvasás.


B2 - Középfok


Fontos információ!

A Hallás utáni szövegértés vizsgarész (Listening) 2014 januárjától nem az írásbeli vizsga része, hanem külön vizsgaként kerül megrendezésre.

A Listening eredménye 2014 januárjától a szóbeli vizsga eredményének része, így szóbeli bizonyítványt azon vizsgázóink kapnak, akik a hallás utáni szövegértés és beszédkészség vizsgarészeket sikeresen teljesítik. Írásbeli bizonyítványt azon vizsgázóink kapnak, akik az íráskészség és olvasáskészség vizsgarészt sikeresen teljesítik. A vizsgarészek sikeres teljesítéséhez a pontok 50%-nak elérése szükséges.

2014. szept. 3. 22:57
 2/5 anonim válasza:
Nekem ismerosom most csinalt nemreg es volt benne listening... az hozza tartozik. A listeninggel kezdodik az egesz vizsga aztan a reading, majd writing vegul pedig speaking...legalabbis en nekem.igy meseltek akik nemreg tettek.le a nyelvvizsgajukat.
2014. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ma voltam és nem volt :P
2014. szept. 27. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem a szóbelin van?
2014. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez akkor tényleg változott
2014. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!