Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olasz nyelvvel kapcsolatos...

Olasz nyelvvel kapcsolatos kérdés! Valaki tud segíteni, aki tud olaszul?

Figyelt kérdés
Kezdő olaszos vagyok, de nagyon (3napja tanulok olaszul :D ) és van egy házink, amibe a többes szám és a határozott névelő van (il, lo, la, gli, i, le, L') És találtam egy táblázatot, amibe kbra össze van foglalva ez az egész. Itt a link: www.olasznyelv. Mindenkilapja.hu/html/19073438/render/nyelvtan-1 Az a kérdés, h jó-e ez a táblázat (csak az első érdekel), tényleg így van, érdemes megtanulni?
2014. szept. 6. 19:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehet h nem lehet megnyitni a linket,későn vettem észre h rosszul van írva, itt egy másik: olasznyelv.mindenkilapja.hu/html/19073438/render/nyelvtan-1
2014. szept. 6. 19:59
 2/3 BalaZS7 válasza:
http:// olasznyelv.mindenkilapja.hu/html/19073438/render/nyelvtan-1
2014. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BalaZS7 válasza:

[link]

*

bocsi :D csak a linkel kapcsolatban tudtam "segíteni"

2014. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!