Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le tudná nekem fordítani...

Earth4 kérdése:

Le tudná nekem fordítani valaki ezt a pár mondatot németre?

Figyelt kérdés

A mondatok a következők: Manapság az embereknek azért fontosak a külsőségek, mert sokan első benyomás alapján ítélnek, ez alapján döntik el hogy ki mennyire gazdag. tetszeni akarnak a környezetüknek. Mindenki jobban érzi magát a bőrében, ha jól néz ki. Igyekszenek követni a divatot.


Nagyon megköszönném :)



2014. szept. 8. 19:57
 1/3 anonim válasza:

Heutzutage sind für die Menschen die Äuserlichkeiten deswegen so wichtig, weil viele beurteilen nach dem ersten Eindruck, und entscheiden wie reich man ist. Sie wollen ihren Umwelt gefallen. Alle fülhen sich bessier in dem eigenen Körper, wenn sie gut ausschauen. Sie versuchen die Mode zu folgen.



Nem vagyok 100%-ig bizos, a fentit csak saát tudásom szerint írtam.

/-14

2014. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Heutzutage sind für die Menschen die Äuserlichkeiten deswegen so wichtig, weil viele nach dem ersten Eindruck urteilen, sie entscheiden so, wie reich man sein könnte. Sie wollen ihrer Umwelt gefallen. Jeder fühlt sich besser in seiner eigenen Haut, wenn er gut ausschaut. Man versucht der Mode zu folgen.
2014. okt. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jav. Äußerlichkeiten -
2014. okt. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!