Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 11 évesen Headway Intermediate...

11 évesen Headway Intermediate? (többi lent. )

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, hatodik osztályba járok. Az lenne a kérdésem, hogy az lehetséges, hogy ennyi idõsen a Headway Intermediate könyvbõl tanulok? Igaz még csak most kezdtem el a könyvet, a harmadik leckénél járok. Én vagyok ekkora angol zseni (:D), vagy a tanár próbálja azt mutatni nekem, hogy ilyen jó vagyok? A testvéremnek 14 éves kora után három hónappal már a középfokúja megvolt, 18 éves kora elõtt szerezte meg a felsõfokút, tehát elképzelhetõ, hogy a gének, meg megyei angol versenyen tavaly 3. voltam (az elsõ kettõ angol kéttanyelvû suliba jár), de akkor is. Az osztályban amúgy a legjobb angolos vagyok. (És ez az egész nem nagyképûség) Tehát lehetek ennyire jó angolból? A hibák miatt bocsi.

2014. szept. 10. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

OFF: Ne haragudj, de ha nem lennél ennyire "öntelt", nem lenne a kulcsszavakban az okos szó


ON: Végülis elkezdheted, én is jó vagyok idegen nyelvekből, bár én inkább a film+zene, + önerős nyelvtanra szavazok.

2014. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!