Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Letudnátok forditani ezeket a...

Letudnátok forditani ezeket a mondatokat angolra és megmagyaráznátok hogy melyik ige ido szerint kell és mért, mert ami az interneten van, azt nem értem?

Figyelt kérdés

Holly néhány kérdést tett fel Tamásnak,de Tamás nem mindent értett.

Tamás beszédett mondott Bob osztályában kedd délután,amikor Mr Simson nem volt ott.

Tamásék busszal mentek haza.

Szombat reggel tipukus angol reggelit reggeliztek:szalonnát és tojást sult gombával és paradicsommal.



2014. szept. 11. 15:52
 1/6 A kérdező kommentje:
és még ezt légyszi: Tamásnak vigyáznia kell az uton mert angliában az ut bal felén kozlekednek.
2014. szept. 11. 15:54
 2/6 anonim ***** válasza:
1. Holly asked Tamás (Thomas) several questions, but Tamás didn't understand everything.
2014. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tamás needs to be careful, beacuse in England the traffic is on the right side of the road.


vagy


needs to be careful of the traffic

2014. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom szépen :)nem tudnád esetleg elmagyarázni hogy melyik igeido szerint kell? :( egyszeruen nem birom megérteni
2014. szept. 11. 16:06
 5/6 chtt ***** válasza:

Nem látom, hogy lenne valami különlegesség. Nekem egyszerű múltnak tűnik mind, konkrét idővel, így nem igazán értem, mit nem értesz.


2. Tamás (Thomas) gave a speech in Bob's class on Tuesday afternoon when Mr Simson wasn't there.

3. (They) went home by bus. (Gőzöm sincs, hogy van angolul, hogy Tamásék:(

4. Saturday morning they had/ate a typical English breakfast: bacon and eggs with roasted mushrooms and tomatoes.


Tamás needs to be careful on the roads because in England they drive on left-hand side.

2014. szept. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi :)
2014. szept. 11. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!