Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Budapesten valamilyen nyelvisk...

Budapesten valamilyen nyelviskola létezik, ahol kedvező áron, ahol esti órákban lehetne angolt tanulni és kisebb csoportok azaz akár 3-6 fővel elindul? Vagy inkább magántanár?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 16:26
 1/6 anonim válasza:

egy ahova biztos ne menj

[link]

2014. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az biztos, mivel nem is nekem kell a nyelviskola. Tanítottam az általad említett nyelviskolában és csak meg tudom erősíteni sajnos.
2014. szept. 17. 19:58
 3/6 anonim válasza:

Akkor csak azt tudom javasolni, hogy vedd fel a kapcsolatot ezzel a csoporttal.


Ha te tanítottál, akkor miért keresel tanárt?

2014. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Benne volt az előző mondatomban. Nem nekem van szükségem tanárra, hanem a barátnőmnek.
2014. szept. 19. 16:45
 5/6 anonim válasza:
Ha a barátnődet te magad nem akarod tanítani, akkor lehet magántanárt is fogadni, én is olyanhoz járok, de a városban vannak megbízható kisebb nyelviskolák is. Melyik kerületben lakik a barátnőd?
2014. szept. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Én is foglalkoztam vele, segítettem. Beszéltünk is sokat de neki gazdasági nyelvre lenne inkább szüksége. Függetlenül attól hogyan sajátította el valaki a nyelvet én inkább irodalmi vénájú vagyok. A gazdasággal kapcsolatos kérdésekre még magyarul sem tudok válaszolni.

A kérdésedre válaszolva röviden: Budán lakik.

Az a baj tényleg a nyelviskolákkal, hogy vagy nem indulnak el a csoportok, késve indulnak el, a diákok pénzével is úgy játszanak ahogy ők akarnak, valamint ma már kevesebb az igazán lelkes tanár.

2014. szept. 25. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!