Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lesz ez angolul szepen...

Hogy lesz ez angolul szepen megfogalmazva?

Figyelt kérdés

Engem nem érdekel az az arcod, amit másoknak mutatsz. Sőt. Hidegen hagy. Értsd meg, ha engem szeretnél, meg kell nyílnod. Meg kell mutatnod valamit magadból, ami más, mint amit a többiek látnak, ugyanis csak abba tudok beleszeretni. Ami mindenkié, az engem nem érdekel. (...) Különleges csak akkor lehetsz az életemben, ha meg mered nyitni a lelked, és nem félsz átadni magad nekem. Nem kellenek álarcok, hiszen ha velem vagy, nem eshet bántódásod. Azért vagyok itt, mert szeretlek. De meg kell értened: nem szerethetek valakit, aki igazából nem is te vagy.


Aki letudja forditani, az lecci irjon koszonom :)



2014. szept. 16. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
10 FT/karakter
2014. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
I am not interested in the face which you show to others. In fact, it leaves me cold. Understand, if you love me, you have to open up. You have to show a part of you that is different from what others see, since I could only love that part of yours. What belongs to everyone, doesn't interest me. You can only become special in my life if you dare to open up your soul and you're not afraid to give yourself to me. I do not need masks, you are with me, you cannot be hurt. I am here because I love you, but you must understand, I cannot love someone who isn't really you.
2014. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2/2 nagyon szép fordítás :)
2014. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3/3

Koszonom:)

2014. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!! :)
2014. szept. 16. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!