Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyvből tanuljak...

Milyen könyvből tanuljak japán nyelvet?

Figyelt kérdés
A szüleim úgy gondolják, hogy felesleges lenne japánt tanulni. Engem viszont érdekel a nyelv, a kultúra, minden. Valószínűleg ha látnák, hogy olyan komolyan érdekel, hogy önszorgalomból is tanulnék, akkor lehetne magántanárom, ehhez viszont szeretnék akkor tényleg tanulni. (pl.: abc, ilyesmik) Gondolom a hiraganával kell kezdeni, tehát légy szíves ajánljatok olyan könyvet, vagy oldalt, ahol ezt az abc-t és esetleg az egyszerűbb szerkezetű mondatokat (+ természetesen a nyelvtanát) meg tudo tanulni.

2014. szept. 18. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

googl: japán nyelvtanulás

ugyanez angolul, szarásig vana net ingyen japán nyelvleckékkel. HA ennyi nem megy magadtól, a japán se fog.

2014. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló! Én arra akartam kilyukadni, hogy szerintetek melyik könyvből lenne érdemes tanulni. Bocsi, ha ez ne volt tiszta, lehet hogy kicsit zavarosan írtam le.
2014. szept. 18. 18:59
 3/7 anju ***** válasza:
Ha ertelmes vagy, baratsagos, s elmultal 18, akkor meg magam is segitenek benne, ingyen es bermentve.
2014. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

biztos kavaii kislány, sztem segítsél neki. :)


Észrevettétek, h rokon nyelv a magyar a japcsival? Víz szavuk, pacsi japánul taps, só az só, meg még hallottunk párat. :) Tök király. :D

2014. szept. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SeinHime ***** válasza:
Szerintem ha magántanárhoz fogsz járni, akkor először inkább a netről kezdd el, és majd a tanárod fog neked könyvet ajánlani. :) Én régen innen tanultam: [link]
2014. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 murakami ***** válasza:

Te itt talalsz sok japán emberek akik laknak magyarországon.

[link]

Ez a legjobb módja tanulni japánul.

És a legjobb könyv a "dekiru".

CD is van.

[link]

2014. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, akkor a Genki segítségével kezd el. Szerintem messze jobb a magyar anyagoknál és nagyon jól magyarázza a nyelvtanokat. Szószedet is van hozzá meg külön munkafüzet.
2014. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!