Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit javasolnátok, hogy kellene...

Mit javasolnátok, hogy kellene tovább az angol tanulnom?

Figyelt kérdés

Van egy alapfokú nyelvvizsgám belőle, 3 éve szereztem.


A 4 nyelvi készséggel így állok:

- Írás B2-C1

- Olvasás B1+

- Hallás B1

- Beszéd B1 (ez megy a leggyengébben)


A szókincsem a B1-nél van, a nyelvtan a B1-B2 között.


A kérdésem arra irányul, hogy a nyelvi készségeim nem egy szinten vannak - én elsősorban nyelvkönyvből szeretnék tanulni - viszont nem tudom eldönteni, hogy melyik szintű könyvet válasszam.


A Traveller sorozat tetszett meg nekem nagyon, és van ebből B1+ és B2. Ti mit javasolnátok? Persze más nyelvkönyvek, tanulási módszerek is érdekelnek.



2014. szept. 18. 20:03
 1/1 anonim válasza:

Szia:)

Hát szerintem ha van időd ,pénzed , jól jöhet ilyen helyzetekben egy magántanár ,ha szeretnéd tovább vinni a tudásod , magasabb szintekre , igaz ,hogy magadtól is el tudod érni ha nagyon akarod , de tanárral sokkal könnyebb, ha pedig magadtól akarod folytatni , ajánlom hogy nézz angol sorozatokat olyan témában ami érdekel először magyar felirattal , majd nélküle, próbálj minél többet megérteni ,így fejlődni fog a hallásod is , a szókincsed és a beszédkészséged is.

Vannak olyan könyvek hogy kérdések kidolgozott válaszokkal , igaz el a hallásra nem jó de minden másra remek , én is most szereztem be egy ilyen könyvet és tényleg nagyon jó!

Remélem segítettem valamit:)

2014. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!