Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfokú angol nyelvvizsga...

BrazenHeart kérdése:

Felsőfokú angol nyelvvizsga letétele lehetséges magántanár nélkül (már van egy középfokú)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyrészt elég húzós lett volna anyagilag, de meg tudtuk volna még oldani, másrészt most mondott le az angoltanárom, hogy mégsem tud vállalni. :(
2014. szept. 22. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha meg tudjátok oldani anyagilag, akkor van egy jó hírem: nem a te angoltanárod az egyetlen angoltanár a Földön.
2014. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, csak így is elég nehéz volt olyan tanárt keresni, akinek még ilyenkor beleférek az idejébe, és viszonylag pénztárca barát. És sajnos a helyszínt is le kell, hogy korlátozzam az egész Földről a városomra.
2014. szept. 22. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha van egy középfokú nyelvvizsgád, akkor a nyelvtant ami a felsőfokú nyelvvizsgához kell, nagyrészt már elsajátítottad. Azért egy kis rásegítés kell még. A legfontosabb különbség a szókincsben van. Tudok ajánlani egy magától tanító könyvet, ahol a megoldások el is vannak magyarázva! Tehát, tudsz magadtól is készülni. A könyv:


[link]


Nagyon-nagyon jó!

2014. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
egyértelműen NEM
2014. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ha a középfokot is tanár nélkül csináltad, jól tudsz egyedül készülni akkor le lehet.

én így tettem, mivel nincs felesleges pénzem arra, hogy egy idegennek adjam. aki felkészít arra amire egyedül is feltudok

2015. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!