Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolosok! Ez mi lenne: And...

Angolosok! Ez mi lenne: And have you thought at all about me coming out your way?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 07:41
 1/4 chtt ***** válasza:
88%

Hm, a filmhez tartozó magyar feliratozásban így fordították:


Egyáltalán, gondolkodtál rólam másmilyen szempontból?


(én inkább azt írtam volna, hogy "egyáltalán gondoltál már rám..." valahogy magyarosabbnak tűnik, de gondolom, ízlések és pofonok:)

2014. szept. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem latva a filmet, sot, nem is tudom melyikrol lenne szo, en igy forditanam:

Es gondolkodtal mar azon, hogy elmegyek tefeled?


"coming out", persze jelenthet mast is. Pl. bevallani, hogy valaki homoszexualis. Ha ez a jelentes lenne, akkor: Es gondolkodtal mar azon, hogy bevallom, hogy homoszexualis vagyok, a te mododon/ahogy te tetted?

2014. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És az nem lehet, hogy:

Gondoltál rá esetleg, hogy veled megyek?

chtt:

Tulajdonképpen nem vagyok biztos

benne, hogy beiratkozok a Berkeley-re.

Mi?

Igen.Úgy értem, azzal, hogy

Ben a Harvardra megy meg minden,

arra gondoltam, hogy

leléphetnék egy időre a keleti partra.


Ezután beszél a sráccal a lány.

Szerintem rákérdezett, hogy gondolt-e rá egyáltalán,hogy együtt maradnak, vagy már beletörődött, hogy különválnak útjaik.

2014. szept. 30. 13:54
 4/4 chtt ***** válasza:
A lány a jelenetben gyakorlatilag felkínálkozik a pasinak (veti lefele az pruszlikját, de szorgosan, és még az is megkérdez a pasi unott "ez érdekesen hangzik"-jára, hogy fel tudná-e adni mindezt, és közben buggyan ki az kebel...) szóval tőlem akár azt is kérdezheti. Mivel már le vagyon fordítva, nékem végül is mindegy. :)
2014. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!