Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Katedra nyelviskolába tanfolya...

Katedra nyelviskolába tanfolyam ára?

Figyelt kérdés
A honlapján nincs fent mennyibe kerül a tanfolyam. Nem tudja esetleg valaki?

2014. okt. 6. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
De fenn van. Az óradíjat be kell szorozni az óraszámmal. [link]
2014. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miskolcon kellene, ez csak Bp-et hozza fel, MIskolcra nem ír semmit :(
2014. okt. 6. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy eltérnek az óradíjak, ez egy cég.
2014. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En sok nyelviskolaban megfordultam mar, van osszehasonlitasi alapom. A Bonust ajanlom legjobban! Ok nagyon kedvesek, nagyon igazodnak hozzad, jo minosegu oktatast adnak, es olcsok is! Masodikkent a Cosmopolitant ajanlom, bar jo par eve voltam csak naluk egy tanfolyamon, de ott is azt tapasztaltam, hogy szamitott nekik az hogy te elegedett legyel, olcsok voltak, es rugalmasak, es jok.

Egy helyet viszont messzirol kerulj el.. jo messzirol... a KATEDRAT. Nagyon sok embernek van veluk rossz tapasztalata.. En nem vettem figyelembe ezt amikor hozzajuk mentem tanulni, mivel azt neztem csak hogy milyen ismertek es nagyok, igy gondoltam biztos jobbak mint a kissebb sulik... Hat es nagyon megszivtam. Egyeni orakra iratkoztam be, gondoltam hogy ugy jobban fogok haladni. Ja azt fontos megemlitenem, hogy az elejen amikor elmondtam a keresem a tanarral kapcsolatban, nem nagyon erdekelte oket, azt mondtak majd kapok megfelelo tanart, de eloszor fizessek, es majd utana fognak nekem keresemnek megfelelo tanart adni.. Nem tetszett a dolog, de mondtam szerencsetlen titkarnonek hogy jo akkor fizetek. berleteket kell venni ugyanis elore.. megvettem 8 oras berletet elore.. fizetes utan lehetosegem sem volt valasztani tanart.. egy tanar volt opcionalis csak... mondtak hogy jo lesz az nekem.. mondtam nekik hogy nekem fontos hogy olyan tanar legyen aki tud majd azzal mit kezdeni hogy en kulfoldi kornyezetben tanultam meg az angolt, es jol beszelek es gondlkodom angolul, de a nyelvtanban es a szokincsben meg vannak hianyossagaim.. persze ez mar nekik mellekes volt, az volt a lenyeg hogy befizessem a penzt, es az egy lehetseges tanart aki eppen volt azt felajanlottak.. .Legnagyobb ledobbenesemre a talalkozasunkkor ez a tanar teljesen tehetetlen volt velem, azt mondva hogy azert nem tud velem mit kezdeni mert nem olyan vagyok mint a tobbi diak akiknek szepen sorba kell megtanitani mindent elejetol kezdve. 2x2 orat vettem nala, de mind a ket alkalom azzal telt hogy folyamatosan azt mondogatta hogy nem tud velem mit kezdeni, nem tudja mit tanitson, mert meg besorolni sem tud engem semmilyen nyelvi szintre, mivel mashogy tanultam az angolt nem ugy mint a tobbi normalis ember.. Ezt mondta... most ebbol esetleg azt gondolhatja barki mintha olyan nagyon profi lennek angolbol... de nem azert mentem el oda, mert profi vagyok, hanem azert mert meg a felsofokum sincs meg.. Azt gondoltam hogy egy nyelviskolaban tanulni mindenkinek lehetosege van.. De sajnos a Katedranal nem tudnak az emberrel mit kezdeni ha nem "normalis diak".. Azt mondtak nem hajlandoak visszaadni a penzem! Nagyon sok levelet irtam nekik, szemelyesen is bementem, de a valaszuk az volt, hogy a szerzodesben az all, hogy az elso ora utan vissza adhato a penz, de ha ezt nem az elso ora utan igenyli valaki, akkor nem. Tudni kell, hogy az elso ora csak azzal megy el, hogy bemutatkozol, es te beszelsz.. Nekem pl szunetet sem tartott a tanar ahhoz hogy az elso ora utan kimenjek az orarol, hanem azt mondogatta azon az elso alkalmon hogy majd kitalal valami, es ne aggodjak valahogy talal ra modot hogy segitsen. En johiszemuen mentem a Katedraba, nem gondoltam hogy aztan egy ott dolgozo tanar aztan azt fogja mondani hogy nem tud velem mit kezdeni, sot megkerdezte a tanari kar mas tagjait is es azt mondta hogy ok is tehetetlenek az esetemben.. hozzateszem hozzam senki nem jott oda kozuluk.. de az hogy ezt mondta kihuzta a gyufat nalam (ez mar a masodik alkalommal volt..) ezt az elso alkalmon ugye nem mondta.. ekkorra mar elment 4 oram, ami egy vagyonba kerult egyeni oraban.. es semmit nem tanultam, csak azt hallgattam hogy en problemas eset vagyok... aztan a Katedra dolgozoi a ceg vezetojehez iranyitottak.. persze hosszu idok utan jott par kitero valasz, pl olyan hogy nincs bizonyitek, mert nem volt ott senki.... Ki gondolta volna hogy ugy kellene keszulnom egy angol orara hogy azt titokban felveszem diktafonra/telefonra??? De most mar tudom hogy ezt a Katedranal igy kell sajnos.. Azota masokkal is beszelgettem a Katedrarol, es meglepoen tapasztalom hogy sok mas embernek is voltak hasonlo rossz tapasztalataik.. penzt azt nem latsz vissza meg akkor sem ha az o hibajuk az hogy nem tanulsz majd semmit...

Az biztos hogy ha valaki odamegy mindezek ellenere akkor keszuljon azzal, hogy feleszi az orakat!!!!!!!!!!!!!!!! Mert bizonyitekkent mashogy nem lehet veluk egyrol a kettore jutni. Most kezdem a procedurat a fogyasztovedelmi hivatalnal ezzel a dologgal kapcsolatban, mar beszeltem veluk.. de en mindenkinek azt ajanlom, hogy messzirol kerulje el a KATEDRAT!

2015. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!