Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szókincsfejlesztő.hu? valaki...

Szókincsfejlesztő.hu? valaki használta már? Vélemények, regisztrálás ingyenes-e?

Figyelt kérdés

2014. okt. 12. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon nincs túl sok minden. Ki tudod kérdeztetni magad. Erre jó. Én úgy vagyok vele, hogy mire összeállítod magadnak a kikérdező csomagodat, addigra egy csomó mindent meg tudtál volna tanulni. Nagyon pepecselős, időigényes meló az ilyesmi. Persze vannak mások által gyártott szócsomagok is. Utóbbiak megtanulásával jó eséllyel félrevezeted magad.


Úgy tudod kideríteni, hogy a regisztráció ingyenes-e, hogy megpróbálsz regisztrálni. Én is így tettem.


Bízom benne, hogy nincs közöd az oldalhoz, és nem valamilyen reklámról van szó.

2014. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :)

nem reklámozom, csak érdeklődtem, most találtam rá erre az oldalra :D

2014. okt. 12. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!