Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene angolban?

Valaki segítene angolban?

Figyelt kérdés
Párbeszédet kell írni angolul és nem tudom, hogy írjam meg a következőt: Szerintem nem kellene sablonhoz igazodnia a jelölteknek, mindenki adja magát. Nem hinném, hogy pont egy halálkomoly emberre lenne szükség, aki igennel és nemmel válaszol. Szerintem egy humoros, vicces ember sokkal meggyőzőbb, rokonszenvesebb, mint egy pókerarcú ember.

2014. okt. 13. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A téma mi legyen?:)
2014. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy képzelt cégnél az egyik osztályon, osztályvezetőt választanak. Ez a témám :D
2014. okt. 13. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:
I don't believe the person chosen for the job should be inversatile. He/she should not stick strictly to policies and procedures. He/she should let his personality shine through. I don't think the person we need should be a yes and no man. In my view, an innovative, good humoured leader is more convincing than one with a poker face.
2014. okt. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!