Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol nyelvtanulás tanár...

Spanyol nyelvtanulás tanár nélkül?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, jövőre megyek egyetemre, de még idén szeretnék legalább egy erős alapot összehozni spanyolból (de ha lehet, többet is), csak mert érdekel, és egyetem alatt nem tudom mennyire lesz majd rá időm, lehetőségem. Pénz nagyon nincs, hogy járjak tanárhoz, így itthon, magamtól próbálnám megoldani. Akinek tapasztalata van ilyenről, esetleg maga is megtanult így spanyolul, azoknak a válaszát megköszönném. Németül félig-meddig magamtól elég simán sikerült megtanulni, de a spanyol kicsit bonyolultabbnak tűnik elsőre. Előre is köszönöm!

2014. okt. 23. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Duolingo-n kezdtem el teljesen nulláról a nyelvet. (www.duolingo.com)


Amikor igazán megjött a kedvem, az első 12 lecke után, megvettem a GIRASOL könyvet és munkafüzetet CD-vel együtt (6.800 FT).


Most párhuzamosan használom a duolingo-t, a könyvet és a neten elérhető anyagokat: igék ragozása, birtoklás...stb.


Írok kezdetleges levelekt, amiket a PLYGLOT CLUB (netes program) tagjai pillanatok alatt kijavítanak.


Sok sikert, jó kis nyelv a spanyol!

2014. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is így voltam, hogy pénz nincs, de tanulni szeretnék, úgyhogy Király Rudolf: Tanuljunk könnyen, gyorsan spanyolul című könyvét vettem meg Vateráról, szállítással együtt 1500Ft volt. Más könyvet nem használok, ez nagyon hasznos, mellette neten hallgatok dalokat, illetve ha eljutsz 15-20 leckéig, érdemes keresni olyan sorozatot, amit szeretsz és hozzá spanyol feliratot, hogy követni tudd, miről beszélnek. (Ez az elején egy kicsit nehéz, úgyhogy érdemes olyat választani, amit már ismersz.)
2014. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok: van még egy hasznos anyag, youtube-on elérhető, a címe Extra. Három spanyolról szól, akikhez látogatóba érkezik egy amerikai fiú, őt tanítgatják spanyolul. Van hozzá felirat is.
2014. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, ajánlani tudom a 'spanish grammar' nevű app-ot meg van sok ingyenes offline szòtár is.
2016. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!