Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szakmai nyelvvizsgához anyagok...

Szakmai nyelvvizsgához anyagok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most kezdtem az egyetemet és a diploma megszerzéséhez szakmai nyelvvizsgát kell tennem (középfokút).

Eddig én a sima nyelvvizsgára tanultam, szóval most fogalmam sincs, hogy hogyan is kezdjek hozzá ehhez.

Arra szeretnék kérni bárkit aki letette már ezt a nyelvvizsgát, vagy van valami fogalma erről, hogy pl. milyen tételek vannak stb. az kérem írjon nekem és segítsen!:)

Előre is köszönöm:)



2014. okt. 23. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen szakma?

(amúgy az egyetemek szoktak felkészítő tanfolyamot indítani, van ahol ingyen, van ahol minimális összegért, érdemes eljárni oda)

2014. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakmai nyelvvizsgákhoz is kaphatók felkészítő könyvek.
2014. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, indít az egyetem ilyen felkészítő tanfolyamot de 60ezer forintért nem megyek, ezért gondoltam, hogy inkább itthon tanulom.

Tudtok valami könyvet ajánlani, vagy honlapot vagy valamit? ja amúgy angolból szeretném letenni ezt

Annyi van a tájékoztatóba h szakmai nyelvvizsgát kell tennem, gondolom gazdaságit mivel azon a karon vagyok:)

2014. okt. 23. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. okt. 26. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!