Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le tudnatok ezeket forditani?...

Le tudnatok ezeket forditani? /német\

Figyelt kérdés

Probalom forditani, sokat nem tudok, de igazabol el is bizonytalanodtam, es nem tudom, hogy mit s hogy. Egyedul tanulom a nyelvet, igy meg nehezebb.. Ezek lennenek azok:


Ez a rozsa a tied. Adomanyt adott a Voros Keresztnek. Kerlek menj helyettem a polgarmesterhez. Ket hetre nalunk marad. Orokre itt maradunk. Egy honapra jovok hozzatok. Penzert mindent megtesz. Egy mernoknek ez egy konnyu munja. A hazaert harcolt. Mennyit fizetnel a hazert? A hazat 200000 Euroert kapta. Mar mindenki helyett fizetett. A nehez munkahoz kepest keves penzt kapott tegnapelott. A szunetre eljon hozzank. Ennek a cegnek dolgozik.


Megmutatja a fianak a munkahelyet. Megmutatjatok neki a fotot? Tetszik neki ez a munka? A dohanyzas art az egeszsegnek. Megmondod nekem a datumot? Megmutatta nekunk a halait. Karacsonyra ajandekozok a nagyapamnak egy pipat. Ideadod nekem a kazettadat? Ez nem tetszik nekem.


Mindent megteszek erted. Penzt gyujtok az arvaknak. A nagymamam 10 szemelyre foz. Tud (On) foglalni nekem egy helyet a vonaton? Ez a viragcsokor Agie. Adomanyt ad a Coros Kereszt szamara. Bela az FBI-nakdolgozik. Semmit nem tesz meg a gyerekeiert. Foglalsz egy helyet nekem? Penzt gyujtok a nyaralasra. Foztok valamit a vendegeknek?


2014. nov. 1. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Diese Rose gehört dir. Sie/Er gab dem Roten Kreuz eine Spende (adományt). Bitte geh(e) statt mir zum Bürgermeister. Er/Sie bleibt für zwei Wochen bei uns. Wir bleiben für immer hier. Ich komme für einen Monat

zu euch. Für Geld tut er alles. Für einen Ingenieur

ist das eine leichte Arbeit. Er hat für die Heimat gekaempft. Wieviel würdest du für das Haus bezahlen? Das Haus hat er für zweihunderttausend Euro bekommen.

Er hat schon für alle bezahlt. Im Vergleich hat er vorgestern wenig Geld für die schweren Arbeit bekommen.

Er/Sie kommt in den Ferien zu uns. Sie/Er arbeitet für diese Firma.

2014. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sie/Er zeigt ihrem/seinem Sohn den Arbeitsplatz.

Zeigt ihr ihm/ihr das Foto? Gefaellt ihm/ihr diese Arbeit? Das Rauchen schädigt die Gesundheit.

Sagst du mir das Datum? Sie/Er hat uns ihre/seine Fische gezeigt. Zu Weihnachten schenke ich meinem Großvater eine Pfeife. Gibst du mit deine Kassette? Das gefaellt mir nicht -

2014. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jav. Gibst du mir deine Kassette?
2014. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindent megteszek érted


(Ich tue für dich alles)


Pénzt gyűjtök az árváknak


(Ich sammle Geld für die Weisen)

2017. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a virágcsokor Ágie-


(Dieser Blumenstrauss ist für A)

2017. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!