Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt szintű szóbeli...

Angol emelt szintű szóbeli érvelés?

Figyelt kérdés
Ha tettetek mar emelt szintu angol erettsegit, legyszives segitsetek es irjatok le ti milyen provokativ allitast kaptatok, egy kicsit szeretnek gyakorolni ra mert eleg otlet hianyos vagyok olykor, nagy segitseg lenne:)

2014. nov. 3. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Living on the top floor, Az űrkutatás több kárt okoz, mint hasznot, A fejlődő országok segítése több kárt okoz, mint hasznot. Mindenkinek ki kéne vennie egy gap year-t suli után. Ezt a könyvet nagyon ajánlom: [link]
2014. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Autó és motor,nagyon egyszerű,kiválasztottam melyiket tartottam célszerűbbnek és mellette érveltem.
2014. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerencsejáték-gépek kivonása a kaszinón kívüli életből, pl kocsmákból. Előnyei, hátrányai, gazdasági hatásai.


(én ezt sima komplex felsőfokú TELC nyelvvizsgán kaptam, nem érettségin. Nagyon nehéz téma, de így a legjobb gyakorolni!)

2014. nov. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Az webes vásárlás előnyei és hátrányai, vásárlóra és kereskedőre nézve.


Vidéki vs város élet.


Android vs IOS


orvosságok pro cons


stb..

2014. nov. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, meg masok is irhatnak!
2014. nov. 4. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!