Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Allons-y vagy France-Euro-Expr...

Allons-y vagy France-Euro-Express?

Figyelt kérdés
Megvan mind a 4 kötete a France-Euro-Expressnek, még gimiből, részben kitöltve. Most újrakezdeném a franciát önállóan, használjam ezt, vagy vegyek inkább Allons-y-t helyette? De az ha jól tudom csak B1-es szintig juttat el, nem úgy mint a F-E-E, az B2-ig. Tipp?

2014. nov. 8. 15:44
 1/2 Ravel válasza:
100%

Én a FEE-ből tanulok.

Suliban nem tanultam franciát, magántanárhoz járunk, ketten vagyunk egy 'csoportban'.

A tanárunk azt mondta, h azért szeret a FEE-ből tanítani, mert életszagúbb a tananyag míg az allons-y szárazabb, tudományosabb, fennköltebb nyelvezet jellemzi. [Ő mindkét könyvből tanít és tanított -tehát ismeri őket.]

Én szeretem a FEE-t!

(az allons-y-val csak annyi tapasztalatom van, h egy-két fénymásolt lapot kaptunk belőle)

2014. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Első hozzászólónak igaza van, a FEE a életszagúbb és az átlag magyar tanuló igényeit talán jobban kiegészíti mint a kissé elvontabb Allons-y. Remélem új kiadású a FEE-d (nagy A4-es könyv, munkafüzet) mert az aktuálisabb mint a régi kisalakú.
2014. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!