Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent a crotch angol...

Mit jelent a crotch angol szó? Azt találtam, hogy csúzli, y alakú dolog, de nőknél ez valami ruhadarab lehet. Mi a magyar megfelelője?

Figyelt kérdés
Tanga lenne? Vagy mi,mert a knickers az a bugyi.
2014. nov. 9. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nadrag, bugyi ulepe.
2014. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azert irja a google csuzlinak, mert formaban igaza van.

A crotch-ot meg hasznaljak a nemi szerv resztol a hatso reszeig, es ahol a ket comb no ki.

Tehat a csuzlinak is ilyen formaja van, de mindennapos beszedben nem hallottam a crotch-ot meg csuzlira.

2014. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja az leesett,hogy az y a testrészek általi y,csak nem tudtam rá magyar megfelelőt.
2014. nov. 9. 10:07
 4/6 anonim ***** válasza:
lágyék (nadrágé is)
2014. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Avas14 válasza:

Általában derogatív szó a női nemi szervre.


Pl: pina, fasztarisznya.


A google azért nem hozza le, mert szokás szerint prűd némely témában :) (bezzeg ha heroint kell rendelni online...arra adja a találatot a sok birka amerikainak)

2015. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2015. márc. 6. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!