Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hollandul tudó emberek! Mit...

Hollandul tudó emberek! Mit mond a hosszú hajú evezős fiatalember? https://www.youtube.com/watch? V=jUC0EwJ70x4

Figyelt kérdés

2014. nov. 13. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ik kan dat niet zeggen.

Het link werkt niet, linkt u nog een keer alstublieft!

Még egyszer kérjük a linket, mert a link nem nyílik meg!

2014. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2014. nov. 13. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Bongyihajú: Egy honapig kemenyen edzes volt, es ha siker lesz/ha összejön (amit terveztek), akkor az a legszebb termeszetesen.

Napellenzös ficko: Nem ertem pontosan a fickót, mert brutalisan hulyen beszel, de vmi ilyesmi: Hogy ez nagyon szuper h ketten együtt ülnek. Ez elég ritka. Nagyon régen volt, h együtt hajóztak a Holland zászló alatt.

Kissrác: Nekem ez nagyon különleges, mivel nem olyan rég óta vagyok aktív ebben a sportban. es hát a VB elég nagy.

Bongyi: A basballsapkásnak van tapasztalata, és észrevettem, h ez nekem nagyon fontos.

Baseballsapkás: A bongyi nagyon nyugodt. ezert is ö a kormanyos, Na és jó ritmust ad. Ezen kivul nyugalom van a csonakban még akkor is, ha lemaradás van.

Baseballsapkás: Nem sok. Edzés, a lábunk a nyakunkban leszünk. Aztan megyunk Amszterdamba. Pihenúnk, egyszer még keményen evezünk, aztan hetfon kezdödik.

Bongyi: elsösorban nem sok edzés, a lábakat kell felkesziteni. Kipihentnek kell lenni. Hogy hetfon startra keszen allhass.

BAseballsapis: Ha a legjobbat eveztuk es mindent kihoztunk amit tudtunk, akkor elegedettek lehetunk. Szerintem ez eleg egy medalhoz.

Kissrac: Tulajdonkeppen en nyerni akarok. Kemenyen kuzdok majd erte, es hat a tobbit majd meglatjuk.

2014. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!