Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia felsőfokú vizsgát...

Francia felsőfokú vizsgát nulláról indulva mennyi idő alatt lehet elérni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk intenzíven napi 6-8 órában tanulnám.

2014. nov. 13. 19:30
 1/4 Lilla 6 válasza:
Pontosan nem tudom, de szerintem elég sok, mivel a francia elég bonyolult, és nagyon sok a kivétel.
2014. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lilla 6 válasza:
Én hetedik éve tanulom heti öt órában (45 perces), francia anyanyelvű tanártól, és még nem vagyok felsőfokú szinten.
2014. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önállóan? Segítség nélkül? Semmire sem fogsz menni, szükséged van valakire aki megtanítja hogyan kell kiejteni a leírt szavakat, mondatokat. A mondat szerkezete,a nemek, az igeragozások ezekre mind szükséged van, lenne..stb.
2014. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, hogy milyenek a képességeid, tanultál-e más nyelveket, stb.

Anyanyelvi környezetben egész gyorsan meg lehet tanulni, mert rá vagy kényszerítve (főleg a franciáknál), de egyébként sem lehetetlen mondjuk 2 év alatt. Sőt, ha ragadnak rád a nyelvek, akkor kevesebb is elég lehet. De ha nem olyan a tanárod, a környezet vagy nem erre vagy hangolva, akkor lehet 10 év is kevés.

2014. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!