Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene ebben a német...

Valaki segítene ebben a német feladatban?

Figyelt kérdés

az utolsó 2 feladat kéne már csak! De azt nem tudom.. :(

Valaki segítene? Azt nagyon megköszönném! :) [link]



2014. nov. 13. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A kápolna (Die Kapelle)


Nach der Überlieferung fiel die ursprüngliche Kapelle einem Brand zum Opfer, was zum Einbau eines Sakralraums in den Palas veranlasst haben mag. (Az eredeti kápolna tűzvészben elpusztult, ezért az újat a Palas-ba építették be)

Zur originalen Gestaltung gehören die Reste einer Wandmalerei um 1300. Während des Sommerhalbjahres finden hier Orgelkonzerte und Gottesdienste statt. Nyáron orgona hangversenyeket rendeznek és miséket tartanak benne

2014. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A másik kérdésre a választ sajna nem tudom, hogy a földszinten milyen szobák vannak, mert nem tudom melyik épület földszintjére gondoltak -
2014. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Rittersaal, Speisesaal, Elisabethkamenate, Erdgeschossarkade


[link]


Itt részletesebben is meg lehet nézni.

2014. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az 5.b pedig:

[link]

Obergeschoss

2014. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!