Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikerülhet jövőre 9. -esként...

Sikerülhet jövőre 9. -esként az angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Magamról: 7. óta tanulok angolt iskolában, de sok internetes játszás és filmek után szerintem elég jó vagyok angolból. Nyelvvizsgáról:

-Ha megpróbálom és nem sikerül, akkor a következő próba miben lesz más (pl.:árban-e), stb.

-Főleg neten tanulással sikerülhet-e?

-Aki ismer Kecskeméten jó magántanárt vagy közös tanfolyamot annak ajánlatát is szívesen várom.

Ui.: Tudom Google a barátom, de személyes véleményeket is szeretnék hallani.



2014. nov. 25. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Sikerülhet, de a nyelvvizsgán levelet is írni kell, és beszélni kell néhány percig egy témáról, ezeket még érdemes gyakorolni mert a filmek, játékok stb. ebben nem segítenek.

Ha nem sikerül, a következő próba ugyanannyiba kerül mint az első és az összes többi, de ha írásbeli/szóbeli közül az egyik megvan, csak a másikat kell újra próbálni (ami olcsóbb mintha az egészből vizsgáznál újra).

2014. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na meg van labor feladat is (hallás utáni megértés)

Az is megy?

2014. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Levelet írni gyorsan meg lehet tanulni, csak néhány formaság az egész. Beszélni szerintem egész jól tudok (beszélgettem angol emberekkel és teljesen értettem őket). Hallásértés ez előző miatt szerintem jó, de a magnókat annyira nem szeretem (főleg ami az iskolában van).

Amúgy köszi a válaszokat.

2014. nov. 26. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!