Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Norvég nyelvtanulás! Kiejtés!...

Norvég nyelvtanulás! Kiejtés! Honnan kaphatnék segítséget hozzá, ha egy nyelvtanfolyamot nem tudok kifizetni?

Figyelt kérdés
Angolul középfokon beszélek, illetve spanyolt és franciát tanultam, amiből bár a valós tudás kikopott már (nem fejlesztettem, nem használtam), de a kiejtésükre teljesen ráállt az agyam az évek során. Most meg nem boldogulok a norvéggal. Annyira bonyolultnak tűnik a kiejtés, az a rengeteg szabály, kivétel... Itthon tanulom autodidakta módon, ezért különösen nehéz. Van valamilyen oldal esetleg, ahol ehhez is kapok segítséget? A Duolingo-ban sajnos még nincs angol-norvég kurzus. :(
2014. nov. 26. 10:10
 1/2 A kérdező kommentje:
A franciát is autodidaktán tanultam, de ahhoz rengeteg anyag van fent, így könnyű volt megtanulni a kiejtést is - ráadásul volt ismerősöm, aki beszélte a nyelvet. Spanyolt az ELO-val tanultam, de nekik sincs norvég tanfolyamuk... :(
2014. nov. 26. 10:13
 2/2 anonim válasza:

Ugyan lassan 6 éves a kérdés, azért leírom, hátha segít valakinek.

Azóta Duolingón lett angol-norvég kurzus és nagyon sok anyag is megtalálható a yt-on.


Remélem jól halad a norvégod!

2020. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!