Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kállay Saunders Andrásnak,...

Kállay Saunders Andrásnak, hogy lehet, hogy inkább magyar az akcentusa mikor angolul beszél minthogy angol?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-E6EhwTJNbI


mert magyarul sem beszél természetesen, de azt nem értem, hogy angolul, hogy hogy nem?


nem az angol volt az első nyelve?



2014. nov. 26. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs magyar akcentusa, amikor angolul beszél.
2014. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor miért beszél ilyen nem-angolos hangsúllyal és lassan


a nőhöz képest baromi nagy különbség van, nem hiszem el, hogy ezt nem hallod

2014. nov. 27. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs magyar akcentusa. Jellegtelenné vált amerikai akcentusa van, sokan beszélnek így, pláne ha folyamatosan international English hatásnak vannak kitéve. Esetében ezt erősítheti az is, ha általában nem angolul beszél a mindennapokban.


A nőcinek brit akcentusa van, az alapból sokkal ízesebb, mint az amcsi, azért olyan feltűnő a különbség.


Hozzáteszem, én nem tudom, ki ez a fickó, de találkoztam már olyannal, aki kétnyelvű családból jött, a családja gyerekkorában ide-oda utazott (diplomaták voltak), és a srác egyik nyelven sem beszélt tökéletesen. Az is lehet, hogy ez a Kállay is így járt.

2014. nov. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!