Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A cosmopolitan-lingua nyelvisk...

A cosmopolitan-lingua nyelviskola intezív tanfolyama milyen? Nagyon nehéz? Érdemes intezívre menni? Hogyan zajlik egyik napról a másikra az órák?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!



Bár már régen tetted fel a kérdést, én szívesen válaszolok rá. Én két hónap intenzív tanfolyamon vettem náluk részt angolból. A haladót és a nyelvvizsgára felkészítőt végeztem el, és meg is lett a nyelvvizsgám.


Fenntartásokkal kezdtem bele az egészbe, sok rosszat hallani nyelvsulikról, de pozitív csalódás volt az egész. Igazából egy nagyon jó fej tanárt kaptunk, és bár nem volt diplomás angoltanár - mármint diplomája volt, de nem tanári -, ennek ellenére remekül átadta a tudását. Többet tanultam nála a két hónap alatt, mint mondjuk egész középiskola alatt.


Az órák szerintem nagyon jó hangulatban telnek, és végig az anyaggal foglalkozunk. Van minden, ami csak kell, magnóhallgatás, olvasás, beszélgetés, és kapsz munkafüzetet, amiből minden alkalommal adnak fel nem kevés házit, de én úgy gondolom, ha ezeket becsülettel megcsinálod, akkor az már nagyon sokat dob, sok minden megragad.


Nekem nem mindig jutott időm sokat tanulni, gyakorlatilag csak abból, hogy bejártam órákra és megcsináltam a házikat, meglett a nyelvvizsga. Mivel vidékről jártam, a vonaton tanultam szavakat, otthon erre már nem igazán volt időm.


Összességében nagyon ajánlom mindenkinek, az elhelyezkedéssel, tantermekkel nincs semmi gond, én mondjuk tél végén, tavasz elején jártam, nem volt sem túl hideg sem túl meleg, szóval nem tudom, hogy milyen nyáron 40 fokban bent ülni fél napokat vagy télen, amikor kint csak úgy repkednek a mínuszok. :)


Sok sikert a nyelvtanuláshoz! :)

2015. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!