Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy mondják franciául, hogy...

Hogy mondják franciául, hogy "40 éves vagyok, de 20-nak érzem magam"?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Je ai 40 ans, mais je me sens 20 sur
2014. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

J'ai quarante ans, mais je me sens comme si j'en avais vingt.

De le lehet ezt fordítani még vagy ötféle módon.

2014. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Kedves első válaszoló, "je ai" nem létezik, apostrophe kell a magánhangzóval kezdődő szavak elé. (j'ai) Mit akartál mindani azzal, hogy "sur"? Ha elmondod, megnézném, hogy hol tévedtél. :)
2014. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

1. válaszoló vagyok.


Megnéztem a kérdést, lefordíttattam a google fordítóval és bemásoltam. Így megválaszoltam egy kérdést, némileg jól :D

2014. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyes, te aztán ritka nagy állat vagy.
2014. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Ezt sértésnek veszem :D bíztam annyira a google-ban, hogy nagyhjából legalább azt írja amit kért a kérdező :D
2014. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

"Nagyjából" nem lehet fordítani.

Ebben az esetben nyilván nem ilyesmiről van szó, de képzeld el, hogy egy iskolás kérdez valamit, és miattad rossz jegyet kap.

Lelkedre vennéd egy "kis szórakozásért" ezt a felelősséget, anélkül, hogy legalább odaírnád, "nem biztos, mert csak a Google-ről másoltam"?

A Google még a szavaknál sem megbízható néha, nemhogy egész mondatoknál, ahol fordítása legtöbbször kész katasztrófa!

2014. dec. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez vicces volt :D szóval ja :D
2014. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!