Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő kell angol középfok...

Mennyi idő kell angol középfokú nyelvvizsga letételéhez, ha szinte nulláról, csak a hétköznapokban felszedett szavak ismeretéből indulok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 08:10
 1/6 anonim válasza:
35%

Ezt úgy érted hogy nem tanultál angolt ezelőtt?

Én is most kezdem februárba,Nekem a tanár azt mondta novemberben megcélozhatom a vizsgát.[Mondjuk Én 7 éve tanulok angolt].Rengeteg szavat tanulj,fordíts pl:,zene szövegeket ez nagyon hasznos lehet.Az biztos hogy sokat kell rá "seggelni" de ha sokat tanulsz és kitartó vagy sikerülhet.Amúgy max. 1 év a felkészülési idő.


m.

2010. jan. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nem tanultam angolt, de nagyon sok szó rámragadt csak úgy. Pl megnéztem a Headway -ben szereplő szavakat és azoknak a 80-90%-át ismerem
2010. jan. 31. 08:30
 3/6 A kérdező kommentje:
az elementary-ból
2010. jan. 31. 08:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más, pl én tök hüle vagyok a nyelvekhez, nincs hallásom kicsit sem. De angolul úgy tanultam meg hogy iskolávan tanultam (ami ugye egyenlö a nullával , na jó alapokat kaptam) és egy évet amerikában töltöttem, akkor már folyéknyan tudtam de szépen a munkámban otthon tanultam meg.


aztán kikerültem németországba és németül egy szót sem tudtam(soha nem tanultam) és másfél év intenzív nyelvtanfolyamon megtanultam annyira hogy német irodában kaptam állást.

2010. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Intenzitástól függ, de két év legalább. A külföld vagy valami intenzív tanfolyam teljesen más eset, (az első meg milyen fél-egy évről beszél, ha már hét éve tanul, hét év az nem nulla.)
2010. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen 1 év a felkészülési idő a nyelvvizsgára,de meg lehet próbálni fél év után is.Tudom h 7 év az nem nulla,de még sok mindent nem tanultam meg az órákon,mivel 17 éves vagyok.Pl:,Szenvedő szerkezet. Hidd el kell az a fél vagy 1 év.
2010. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!