Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a különbség a középfokú C...

Mi a különbség a középfokú C és a felsőfokú C típusú nyelvvizsga között?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
az egyik középfokú a másik felsőfokú
2014. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Hogy érted a kérdést? Hát a nehézségében van különbség!
2014. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
A C típus azt jelenti, hogy kombinált, vagyis szóbelit és írásbelit is magában foglal. A fokot ettől függetlenül jelölik.
2014. dec. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm!


Ezért kérdeztem :


"Nyelvi követelmények:

Alapfokozat megszerzéséhez államilag elismert vagy azzal egyenértékű, legalább kettő középfokú C típusú szaknyelvi nyelvvizsga szükséges, melyek közül az egyik helyett C típusú felsőfokú általános nyelvvizsga is tehető, illetve ezzel egyenértékű érettségi bizonyítvány vagy oklevél."


( [link]


Mert én azt hittem, hogy a 2 ugyanaz, csak az 1ik vizsgarendszernél még középnek, a másiknál már felsőnek számít.

2014. dec. 6. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a régebbi szemléletben volt A: szóbeli, B:írásbeli és C:kombinált vizsga a fok meg a fok, de manapság B1(alap) B2(közép) C1(felső) van, amik magát a fogok jelölik
2014. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!