Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene skype-on,...

Valaki segítene skype-on, vagy egyéb helyeken angolul gyakorolni / tanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 11.-es vagyok, és úgy vélem nem rendelkezem elegendő gyakorlattal, sem tudással ahhoz, hogy én angolból érettségizhessek. Többi tantárggyal nincs problémám, de mivel ez nem gyorsan tanulható dolog, ezért szerintem az ilyen féle gyakorlással érem el leghamarabb a legjobb eredményt..


Vagyis, valaki, aki tud tanítani, biztos a tudásában, értelmes, és jó beszélgetőtárs, tudna nekem ebben segíteni?:)



#angol #gyakorlás #angol nyelvtanulás #angolul beszélgetés
2014. dec. 14. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

wéwéwépontsharedtalkpontkom

Próbáld meg itt pl.

2014. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a sharedtalkot csak 16 évesen próbáld ki. Én 13 vagyok akartam regisztrálni de a minimum életkor a 16... mondtam magamban nembaj de aztán amikor már beszélgettem több emberrel akkor az egyik elkezte mondani h egy hazug vagyok amiért nem a saját születési dátumom adom meg, a másik egy perverz videót küld és mindegyik azt akarja h csinálj magadról képet és küld el vagy ilyesmi szóval nekem nem annyira jött be
2015. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!