Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC-re szeretnék menni...

TELC-re szeretnék menni februárban. Kinek hányadszorra sikerült?

Figyelt kérdés
Otthon a próbateszteken milyen eredményt értetek el?

2014. dec. 21. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Lányom tette le idén tavasszal, és elsőre sikerült 235 ponttal.

Itt nézelődjél olvasgass vissza, nagyon sokat segít!

[link]


Jó sokat kell visszaolvasnod, de leírják sokszor, hogy mik voltak a levélírási témák, amik előbb-utóbb ismétlődnek. A levélírást nagyon gyakorold be, úgy látom az az egyik gyenge pontja mindenkinek és ott buknak el, hogy meg lenne a pont, de 0 pontos leveleket írnak.

2014. dec. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőre, de ez nem lottó, hanem a tudástól függ a sikersség, szóval ha nem tudod a nyelvet akkor cseszheted.
2014. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elsőre sikerült. szerintem nem vészes.
2014. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elsőre sikerült.

A TELC által kiadott könyvben a hallgatás és nyelvtan könnyebbek, a többi nehézségi szintje egyezik.

2014. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én most fogok menni harmadszorra,szóbelim elsőre meglett 90% körülire sikerült.


Levéllel nagyon szeretnek szívatni és általános a 88,89 89,5 pontos nyelvvizsga.Ezt nem elrettentésnek szántam,de jó ha az ember ezzel is tisztában van...

2014. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik nyelvből ?
2015. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!