Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a Nyelviperc...

Mi a véleményetek a Nyelvipercek online angol tanfolyamáról?

Figyelt kérdés

Elsősorban azoknak a véleményére vagyok kíváncsi, akik megvették és ezzel tanulnak angolt. Elvihet a felsőfokú nyelvvizsgáig?

(Ajánlókóddal van kedvezmény egyébként?(ha megveszem))



2015. jan. 10. 22:29
 1/1 anonim válasza:
100%

Én a nyelvipercek.hu-t (goangol.hu) nagyon ajánlom! Én is ezzel tanulok, már egy jó ideje. Néhány angol óra árából, hozzájuthatsz az angol nyelvtan szinte teljes anyagához, videómagyarázatokkal, kiegészítő magyarázatokkal és rengeteg feladattal. Jelenleg egy anyanyelvű angollal chatelek skype-on a segítségével.

Itt van hozzá egy kuponkód amivel jóval olcsóbban hozzájuthatsz (nem időszakos, bármikor felhasználhatod)


Kuponkód: ajanlas14500

Ajánlókódod: 108313


Mind a kettő kódot add meg rendeléskor

2015. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!