Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Holnap angol szóbeli és az...

Holnap angol szóbeli és az egyik téma hogy beszéljek az évszakok, de magyarul sem tudnék mit mondani csak annyit hogy nyáron meleg van. Mit kéne?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 23:26
 1/9 Gabooorka ***** válasza:

Spring: the spring is the most beautifull season in the year. Many flowers grow in this time, because after the cold winter the weather become hot. The birds return, some kind of animals wake up. Trees grow new leaves and behind the leaves we can find some hidden birds and their nest with new eggs and also new lives.


Summer: this is the warmest season when people go to beaches and children have a lot of free time. Everyone wear short clothes, hat and we use sun block on our skin.


Autumn: autumn is the second beautifull season after spring. The weather become cold again. Trees' leaves become brown, yellow, red and other colors. But theese leaves will fall form trees. The grass become dry and will disappeart. And children sad, because school is start.


Winter: winter is so cold that we wear warm clothes. There often snow. The snow is the best think in winter. We can do lots think with it. Build a snow man, fight with snowballs ... etc. Or you can only see it behind your window when drink a hot chocolate.


Ennyi... Lehetnek benne hibák, bocs. próbáltam leegyszerűsíteni, mert nem tudom milyen szinten vagy angolból.

2015. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
In spring the weather is pleasant
2015. jan. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
In autumn the weather is foggy and it often rains
2015. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, kb ezen a szinten vagyok és nagyon köszönöm hogy segítettél most ez az én szabad fordításom amit szótár nélkül csináltam gondolom valami ehhez hasonlót írtál:):


Tavasz: A tavasz a legcsodálatosabb évszak az évben.

Néhány virág ez idő alatt nő/virágzik, mert a hideg tél után az időjárás meleg lesz. A madarak visszatérnek ......(nem tudom mi az) állatok felébrednek. A fák új leveleket(?) hajtanak és közötte találunk néhány rejtőzködő madarat és ők ....(?) új tojással új életet(?)


Nyár: Ez a legforróbb évszak amikor az emberek starndra mennek és a gyerekeknek sok szabad idejük van.

Mindenki rövid ruhákat visel és a bőrükön nap tejet használnak.


Ősz: Az ősz a második legcsodálatosabb évszak a tavasz után. Az időjárás újra hideg lesz. A fák levelei barnák, sárgák, piros és sok más színűek lesznek. De a levelek lehullanak a földre a fákról. A fű ......(?) lesz és .....(?)


Tél: A tél hideg, meleg ruhát viselünk. Ilyenkor gyakran van hó. A hó a legjobb dolog a télben. Ezzel mi sok dolgot tudnunk csinálni. Hóembert építhetünk, hógolyózhatunk stb vagy csak nézhetsz az ablakon belülről amikor iszol egy forró csokoládét.


Nem is olyan rossz egy 21 éves esti érettségit adó iskolába a jobb élet reményében elkezdeni járó falun élő eddig only szakmunkás vizsgával megáldott embertől nem de?

2015. jan. 12. 00:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondj dolgokat a kedvenc évszakodról
2015. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gabooorka ***** válasza:

Egy kicsit kijavítalak, ha meg írtad, ha nem az érettségit.

"Sok virág nő ebben az időszakban"

"A madarak visszatérnek" (ez amúgy is helyes volt)

"...sok fajta állat ébred fel..."

"...rejtőzködő madarakat és azok fészkeit benne új tojásokall, valamint új életekkel."

"A fű kiszárad és eltűnik"


A többit nagyjából eltaláltad, de értem én, hogy milyen az iskolád viszont azért ez amit írtam még az alapfokot se éri el.

2015. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gabooorka ***** válasza:
Nem érettségi hanem *nyelvvizsga
2015. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak félévi záró vizsgáról van szó.
2015. jan. 12. 19:18
 9/9 anonim válasza:
Najó , emberek a beautiful egy l, légyszíves ne kettővel írjátok.
2015. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!