Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kell angolul mondani?

Hogy kell angolul mondani?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ha teljes lett volna a buborék csomagolás, lehet, hogy akkor is sérült volna a tál. Én örülnék, ha a következő vásárláskor ajándékba kaphatnék egy tálat. Mit szólsz az ajánlatomhoz? Körbenézek a termékeid között, hogy mire van szükségem, ha megfelelő neked. Gondolom nem árulsz a fedőhöz megfelelő fogantyút.

#angol #öröm #buborék csomagolás
2015. jan. 12. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Haat… ez igy eleg nyers. Ertem en, hogy megserult a tal, de az az elado joga, hogy felajanljon egyet ingyenesen. Az sem lenne meglepo, ha elado nem kivan tobbet uzletbe lepni veled.


I'm not sure, maybe if the dish was fully wrapped in bubble wrap, it could have still got damaged.

I"d be happy, if at the next transaction, I would get a free dish. What do you think of my suggestion? I'll have a look at your products, see what I need, if you don't mind.

I guess you don't sell suitable handles for the lids.

2015. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a fordítást. Hát igazából az eladó mondta, hogy mondjam meg, hogy hogyan kompenzálhatja, ha már eltörött több helyen, mert hogy a csomagolás nem volt tökéletes. Elég döcögős így, hogy nem tudok angolul. Nagyon köszönöm a fordítást!!
2015. jan. 12. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!